Čo ponúkame?

Štúdio Infinity ponúka i rozmanitosť kozmetických a skrášľovacích služieb. Pod rukami kozmetičky si vaša pleť oddýchne a zregeneruje. Okrem klasickej kozmetickej starostlivosti salón ponúka i najnovšie skrášľovacie vychytávky podľa najnovších trendov.

KOZMETIKA

Diamantová mikrodermabrázia

Toto ošetrenie pleti je neinvazívnou metódou, počas ktorej sú odumreté bunky a nečistoty na povrchu pokožky odstraňované pomocou špeciálnych násadcov z technického diamantu. Vďaka rôznym násadcom je možné ošetrovať rôzne partie na tele a tvári bez toho, aby došlo k porušeniu kože. Odstránené bunky a nečistoty sú vákuovo odsávané do zbernej nádoby prístroja.Vďaka odstráneniu nečistôt sú póry uvoľnené a pleť pôsobí zdravšie. Pri odstraňovaní odumretých vrstiev kože dochádza aj k naštartovaniu tvorby nových buniek a zároveň je stimulovaná tvorba kolagénu. Vďaka tomu zostáva pleť hladšia, pružnejšia a pôsobí mladším a zdravším dojmom. Táto metóda je tiež úspešne využívaná pri redukcii pigmentových škvŕn a pri liečbe jaziev a lézií po akné.

Skin Scrubber

čistenie pleti na báze ultrazvuku, pleť nie je tak namáhaná a tak nešetrne čistená ako pri klasickom ručnom čistení

ÚPRAVA MIHALNÍC

Aplikácia 3D, či 4D mihalníc je obľúbenou metódou získavania objemu mihalníc. Pri dodržaní príslušnej domácej starostlivosti môžu vydržať 3D mihalnice tak dlho ako prírodné mihalnice. A môžu sa nosiť dlhodobo.3D Mihalnice sa jednotlivo lepia na vlastné prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. Pre alergické zákazníčky je dostupná i aplikácia mihalníc proti alergénnym lepidlo (treba však rátať, že trvácnosť nalepenia týmto druhom lepidla je o čosi kratšia). Alternatívou 3D mihalníc sú 4D,Volume mihalnice, ktoré sú podstatne tenšie, ľahšie, jemnejšie a lepia sa metódou 2 mihalnice na jednu prirodzenú (4D),alebo 3-5 na jednu prirodzenú (Volume).Takéto mihalnice pôsobia hustejšie a klientkám vydržia dlhší čas.

PERMANENT MAKE UP

Krásna a dokonale nalíčená za každých okolností. Vďaka permanentnému make-up obočia, bude vaša tvár upravená bez každodenného trápenia.

  • Microblading (vláskovanie-čepielka)
  • Strojovo

MICROBLADING

je momentálne najžiadanejšia metóda úpravy obočia. Vláskovaním sa dokonale imitujú vaše prirodzené chĺpky. Táto metóda je okrem reálneho efektu aj najšetrnejšia k pokožke. Obočie ihneď po tetovaní vyzerá veľmi prirodzene. Odtieň farby sa zvolí podľa typu pokožky a farby vášho vlastného obočia, aby nevznikol veľmi odlišný farebný rozdiel. Čiarkovaním obočia sa upraví tvar, zvýrazní sa jeho farba a prirodzene sa obočie zahustí. Trvácnosť pri tomto type permanentnej úprave obočia je 1-3 roky. Čas, ktorý si zákazníci potrebujú pre túto skrášľovaciu procedúru vyhradiť je tetovania je cca 1,5 - 2 hodiny vrátane konzultácie, anestetika a predkreslenia

Objednajte sa

Laura Mrazová
0910 233 887

Ostatné služby