Čo je Extend Magic?

Unikátna metóda predlžovania a zahusťovania vlasov ExtendMagic je riešením pre dámy, ale i pánov ktorí trpia čiastočnou alopeciou (nadmerným vypadávaním vlasov). Je však obľúbenou a šetrnou metódou, predlžovania, či zahusťovania vlasov. Prístroj ExtendMagic je navrhnutý profesorom Národnej Univerzity v Seolu, Dr. Myunom W. Lee. Jedná sa o patentovaný prístroj, ktorý umožňuje vlasy spájať nano spojmi.

Touto metódou je možné predĺžiť, či zahustiť vlasy dlhé len 1 cm. Nano spoje sa pripájajú cca 2-3 mm od pokožky hlavy klienta. Žiadna iná technika neumožňuje predlženie tak blízko hlavy. Dôvodom šetrnej aplikácie je metóda napájania tzv. za studena, pomocou cartridge pásky, ktorá nevyvoláva reakcie, nepáli a vďaka svojmu zloženiu je k vlasom šetrná a nepoškodzuje ich. Vlasy predlžované, či zahusťované touto metódou zaznamenali zrýchlený rast vlasov.

Túto metódu však nevyhľadávajú len klienti trpiaci riedkymi vlasmi. Veľmi často si ju vyberajú klienti, ktorí túžia po dlhých vlasoch. Pri klasických metódach predlžovania bývajú vlasy veľmi zaťažované. ExtendMagic vďaka svojej pružnosti a malej váhe spojov vlasy nezaťažuje.

Pri predlžovaní, ale i zahusťovaní je veľmi podstatná i kvalita vlasov. U nás v štúdiu Infinity sú v ponuke vlasy ruské a európske, tej najvyššej kvality.

Objednajte sa

Petra Komorová
0910 199 337


Parse error: syntax error, unexpected end of file in /data/2/f/2fe55884-3396-4c42-a17e-41f7d18f08c1/studioinfinity.sk/web/partial/subpage-services.php on line 76