Prečo kaderníctvo u nás?

Nie nadarmo sa vraví, že vlasy sú korunou krásy. Ak túžite po zmene, alebo len úprave vášho bežného strihu, šikovná kaderníčka vaše predstavy splní. Úprave vlasov predbieha krátka konzultácia s vyškolenou odborníčkou, aby vaše vlasy dosiahli požadovaný tvar, strih, či farbu . Salón pracuje výhradne s vlasovou kozmetikou L´Oréal a Matrix. Vďaka kvalitným a šetrným materiálom a šikovným rukám odborníkov, ktorí sledujú trendy, zo štúdia Infinity odídete nielen s novým, krásne upraveným účesom, ale aj s pocitom spokojnosti.

Kaderníctvo štúdia Infinity ponúka služby:

  • Dámske a pánske strihanie -Strih nie je len o skrášľovaní vlasov, je najmä o tom, aby sa klientovi hodil, či už k jeho tvári, alebo životnému štýlu.
  • Farbenie – Pri farbení vlasov je podstatné zvoliť správny farebný odtieň. Najšetrnejšou technikou farbenia vlasov je nanášanie farby ku korienkom vlasov, ak je potrebné zafarbiť dĺžku vlasov, odporúčame ich dotónovať prelivom, ktorý vlasy nevysuší a dodá im krásny lesk.
  • Melírovanie –Melír už roky nie je len o výrazných blond pramienkoch. Vďaka najnovším technikám je možné docieliť melír tón v tóne, ktorý pôsobí prirodzene.
  • Techniky Balayage, Ombre, Sombre – Sú najnovším trendom vo farbení vlasov. Tieto techniky sú založené na tmavších korienkoch vlasoch, ktoré sú buď prirodzenou farbou zákazníkov, alebo farbené. Od korienkov ku koncom vlasy prechádzajú do svetlejších tónov a škála farbeného rozdielu môže byť až 5-7 odtieňov.
  • Ošetrenie a regenerácia vlasov – kaderníctvo ponúka širokú škálu ošetrenia vlasov. Jednou z najobľúbenejších je ProfiBer od L´Oréal. Jedná sa o špeciálnu metódu ošetrovania vlasového vlákna a dokáže ošetriť aj veľmi poškodené vlasy, pričom si aj farbené vlasy zachovajú krásnu farbu a získajú hebkosť a lesk. Vyhľadávanou kúrou je aj ošetrenie za pomoci keratínu. Za pomoci aplikácie z ampulky sa keratín dostáva do štruktúry vlasu. Výsledkom sú vlasy hebké a vyživené. Pri spálených vlasoch je nápomocné Absolut Repair Lipidium, s obľubou používame i ošetrenie Vitamino Color pre dlhotrvajúcu a žiarivú farbu. Táto kúra predlžuje udržanie farbiva vo vlase a výrobca garantuje pri použití kúry a jej výrobkov nevymytie farby až 6 týždňov.
  • Predlžovanie vlasov metódami ExtendMagic a Keratín
  • Predaj vlasovej kozmetiky

Objednajte sa

Petra Komorová
0910 199 337


Parse error: syntax error, unexpected end of file in /data/2/f/2fe55884-3396-4c42-a17e-41f7d18f08c1/studioinfinity.sk/web/partial/subpage-services.php on line 76