MASÁŽE A FYZIOTERAPIA

Štúdio Infinity pre svojich zákazníkov vytvorilo i zdravotno – relaxačnú zónu. Kvalifikovanú odborníčku, fyzioterapeutku, navštevujú klienti so zdravotnými problémami, ale i zákazníci, ktorý si prídu len tak oddýchnuť od každodenného kolotoča a doprajú si relaxačnú masáž.

Fyzioterapia

Fyzioterapia je odbor, ktorý sa zaoberá diagnostikou, liečbou a prevenciou porúch pohybového systému človeka a Je jednou z oblastí rehabilitácie. V ponuke Služieb nájdete:

    Masáže

    Masáže sú väčšinou vnímané ako príjemná forma uvoľnenia, majú však aj vynikajúce rehabilitačné a terapeutické účinky. Masáž by si mali dopriať ľudia s bolesťami chrbta, tí, ktorí sa stretávajú so zníženou pohyblivosťou alebo trpia stresom a nedostatkom energie.

    Vyberte si niektorú z ponúkaných typov masáží.

    • Lymfatická ručná masáž - Masážna technika, kde sa jemnými, pomalými a presne definovanými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela, čím sa aktivuje pohyb lymfy v lymfatických cievach, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.
    • Klasická masáž - Má mimoriadny význam pri liečení chorôb a ich prevencii, pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu. Je vhodná naozaj pre každého. Masáž prečisťuje a uvoľňuje, povzbudzuje každú bunku v tele a upokojuje myseľ. Blahodárne pôsobí proti depresii a stresu.

Parse error: syntax error, unexpected end of file in /data/2/f/2fe55884-3396-4c42-a17e-41f7d18f08c1/studioinfinity.sk/web/partial/subpage-services.php on line 76